Usługi transportowe Ślepsk Augustów
Polish version English version
MENU

Informacje

Podstawowym rodzajem działalności transportowej jest przewóz łodzi motorowych i żaglowych, ale możemy też wozić samochody osobowe i dostawcze,skutery wodne, a także małe maszyny budowlane i rolnicze, oraz elementy konstrukcyjne (belki, kształtowniki itp), a także inne zafoliowane i prawidłowo zapakowane materiały na paletach, w granicach podanych ładowności.
Ponadto przewozimy też łodzie i materiały o wymiarach ponadnormatywnych czyli powyżej 2,55m do 3,00m szerokości, po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń. zobacz ofertę>>
 
Świadczymy usługi na teren krajów europejskich, oprócz ; Białorusi, Ukrainy, Rosji, Mołdawii. 
Strona Główna »  Menu główne »  USŁUGI

USŁUGI

RODZAJ PRZEWOŻONYCH ŁADUNKÓW:
 
Podstawowym rodzajem działalności transportowej jest przewóz łodzi motorowych i żaglowych, ale możemy też wozić samochody osobowe i dostawcze, skutery wodne, a także małe maszyny budowlane i rolnicze, oraz elementy konstrukcyjne (belki, kształtowniki itp), a także inne zafoliowane i prawidłowo zapakowane materiały na paletach, w granicach podanych ładowności.

Ponadto przewozimy też łodzie i materiały o wymiarach ponadnormatywnych czyli powyżej 2,55 m do 3,00 m szerokości, po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń.
 
Maksymalne wymiary łodzi które możemy przewozić to: długość około 10 m, szerokość do 3 m, wysokość około 3,30 m, waga do 10 ton.
 
Świadczymy usługi na terenach krajów europejskich, oprócz: Białorusi, Ukrainy, Rosji i Mołdawii.

Oferujemy Państwu usługi transportu drogowego. Do dyspozycji samochody Mercedes Atego 823 i 824.
© 2012 Mazurskie Przedsiębiorstwo Budowlane J.W. ŚLEPSK
INFO

  Strony internetowe ONAVI